KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14623001
nr 1462 3001
Henrik Bager
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Pojke och flicka på strand. Signerad, daterad 1987. Olja på duk: 33x31 cm, yttermått inklusive ram: 36x34 cm
Henrik Bager, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:49:07
24/4 22:07:26
25/4 19:33:28